Kurzemes Kauss Kite slalomā 3 posms.

IMG_2220_1        Laika prognozes vakar bija, maigi izsakoties, nemotivējošas, lai svētdienas agrā rītā kāptu ārā no siltas gultas un dotos uz Liepāju cīnīties par Kurzemes Kausu slalomā kaitsērfingā.
Ierodoties vēju pilsētā priecēja gaisa temperetūra, kas bija uzkāpusi līdz 12 grādiem, bet sarūgtināja nomākušās debesis, kas skatu uz dzīvi padarīja drūmu. Lietus lija aumaļām.

         Dēļ stiprā lietus pirmais starts trešajam un šīs sezonas noslēdzošajam Kurzemes Kausa posmam tika atlikts par 40 minūtēm. Galu galā sacensības sākās ar 28 mezglu stipru Dienvidu puses vēju, kurš dienas laikā mazliet iegriezās no DR puses un turpināja pūst 20-28 mezglu stiprumā. Tomēr tas netraucēja ieplānotajai dienas gaitai – tika doti 5 starti slalomā gan kaitsērfngistiem, gan vējdēļiem. Statistikai – kopējais nobraukto kilometru skaits kaitsērfinga sacensību laikā sasniedza 38km, bet maksimālasi ātrums bija pie 42 km/h.


Par trešā posma uzvarētāju kaitsērfingā kļuva Juris Vasioleks, otrā vieta Mārtiņš Sproģis, trešais Gerds Sīmanis. Vindsērfingā pirmais Jānis Preiss, otrais Tālis Pētersons, bet trešais Uldis Asars.
Summējot visus trīs Kurzemes Kausa 2014 Slalomā posmus kaitsērfingā, rezultāti šādi:
1.vieta Mārtiņš Sproģis
2.vieta Juris Vasioleks
3.vieta Gerds Sīmanis
Īpašā balva par drosi piedalīties sacensībās tika pasniegta vienīgajai dalībniecei meitenei Anitai Leinai.
Iepriekšējie divi posmi norisinājās 17.augustā Pāvilostā un 27.septembrī Liepājā.
Apsveicam uzvarētājus un visus dalībniekus par īstu vīru izturību!

Kurzemes Kauss 3 posms.

3 thoughts on “Kurzemes Kauss Kite slalomā 3 posms.

  1. You post very interesting posts here. Your blog deserves much more visitors.
    It can go viral if you give it initial boost, i
    know useful service that can help you, simply search in google: svetsern traffic tips

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>