Latvijas Čempionāts Formula Kite disciplīnā.

10606086_377950705687986_6921388170620457967_n         Svētdien Engurē notika LV Čempionāts 2014 kaitsērfingā kursa braukšanas disciplīnā kaitsērfinga formula klasē . Vāja vēja apstākļos (4-6 m/sek) un diezgan vēsā gaisa temperatūrā (10 -12 grādi) notika 5 braucieni.
Sacensības bija spraigas un negaidītiem pavērsieniem bagātas – tiesnesim Mārim nācās aukstajā ūdenī kailam nirt zem laivas, lai atbrīvotu dzenskrūvi no striķa… Larsa un Normana kaiti sapinās pirms otrā brauciena starta un abiem nācās veikt ilgu peldi uz krastu un izlaist braucienus…Neskatoties uz visu, vīri cīnījās uz pilnu atdevi un emocijas bija lieliskas.
Līdz pēdējam braucienam saglabājās intriga, kurš būs uzvarētājs. Rezultātā nepārspēts palika un otro gadu pēc kārtas par Latvijas Čempionu kļuva Gatis Satiks. Apsveicam!!!
Otrajā vietā Juris Vasioleks, bet trešo godalgoto vietu ieņēma Oskars Brīvkalns.
4. Vieta Zigurds Penkulis
5. Vieta Larss Abolins
6. Vieta Gerds Simanis
7. Vieta Normans Kairis
Paldies Maris Birzulis par sacensību vadīšanu un Mārtiņam Sproģim par foto reportāžu un līdzi dzīvošanu! Tāpat paldies Engures Domes deputātamViesturs Ošnieks par tehnisko palīdzību
LKA valde.

One thought on “Latvijas Čempionāts Formula Kite disciplīnā.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>