Sacensības kaitsērfigā – Slingshot Wave Master 2014

TuvoWAWE MASTERSjoties vētrai rietumpiekrastē, Liepājā pie ziemeļu mola, otrdien, 19. augustā tiek rīkotas Baltijas nozīmīgākās sacensības kaitsērfingā – Slingshot Wave Master 2014.
Ir uzzaicināti visi Baltijas valstu kaitbordisti, lai noteiktu labāko viļņu meisteru disciplīnā, kur braucējs vadot pūķi, ķer viļņus un veido vizuāli baudāmu priekšnesumu.

Liepājā, Z – mols ir labākā viļņu vieta visā Baltijas jūras piekrastē, jo mols palīdz veidot gludus un okeānam raksturīgus viļņus. Skatītājiem tā ir īpaši iecienīta vieta, jo kaitbordistu priekšnesumus var baudīt pat neizkāpjot no mašīnas. Blakus esošā stāvvieta ir tieši pretī lūstošajam vilnim, kas šo vietu padara īpaši pievilcīgu un pārskatāmu tieši sacensību vērtētājiem un tiesnešiem.

Kaitsērfings ir sērfinga un kaitborda apvienojums, kur tiek lietots pūķis un klasiskais sērfa dēlis, lai varētu sērfot pa lieliem viļņiem. Braucēja mērķis ir noķert pēc iespējas lielāku vilni un veidot griezienus vai pat lēcienus uz viena vilņa. Tiesneši vērtē divus labākos braucienus 10 baļļu sistēmā, braucējiem startējot pa pariem. Uzvarētājs tālāk jau cīnās nākošā raundā, līdz tiek noteikti finālisti.

Pasākumu atbalsta veikali Boards.lv, Surfhouse.ee un kompānijas, kuras ražo kaitborda ekipēkumu – Slingshot, Rip Curl, FCS.

ar cieņu,

Renārs Bīrmanis

Boards.lv mārketinga speciālists

renars@boards.lv

26130044